O mnie

Cześć, mam na imię Aneta. Jestem kobietą przepełnioną marzeniami i wyjątkową wrażliwością. Poza tym prywatnie jestem wielką wielbicielką dalekich podróży, psów, natury, jogi i wszystkiego co pozwala zagłębić się we własne wnętrze.

Na co dzień jestem pracownikiem globalnej korporacji, który potrzebował się zatrzymać i zapomnieć o nieustępującym wyścigu szczurów. Osobą, która odnalazła w życiu pasję w zgodzie z którą stara się przemierzać świat.

“Działanie sztuki polega na zdolności ludzi do zarażania się uczuciami innych ludzi”

– Lew Mikołajewicz Tołstoj

Kilka lat temu szukając zajęcia, które pozwoli złagodzić ciągły stres, przypomniałam sobie o dawno zapomnianym i zaniedbanym hobby, jakim było rysowanie i malowanie. Spontanicznie odświeżając swoje umiejętności i wygrzebując z szafy stare pędzle, całkiem przypadkiem stałam się rysownikiem i ilustratorem. Tak naprawdę, nigdy to nie był mój cel, a jedynie lekarstwo na nerwy, smutek czy codzienny pośpiech. Lek, który z czasem przerodził się w marzenie i stał się sposobem na życie.

Pomimo, że nadal pracuję na etacie, w wolnych chwilach rozwijam swoją pasję i drobnymi sukcesami buduję silną markę osobistą, opartą na wiedzy, wyjątkowym poczuciu estetyki i wieloletnim doświadczeniu. Nie dążę do stworzenia imperium, ani marki giganta. Tworzę dla siebie i dla was, bo najbardziej czuję się spełniona kreując rzeczy, które łączą ze sobą ludzi i otwierają ich dusze na wyjątkowe doznania.

„Nie istnieje nic takiego, czego by sztuka nie mogła wyrazić.”

– Oscar Wilde

Artystka, to dla mnie za wielkie i za magiczne słowo, które należy do naprawdę wybitnych jednostek. Jestem po prostu Anetą z sąsiedztwa, która w wolnej chwili tworzy świat pełen marzeń, rysunkowych ozdobników i pięknych papierowych przedmiotów.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Cię, że i zostaniesz ze mną na dłużej, by poznać ten wyjątkowy świat, który widzę i tworzę na codzień.

Dziękuję, że mnie odwiedziłeś!

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz podzielić się swoją historią lub po prostu się przywitać, wyślij mi wiadomość – bardzo chciałbym Cię usłyszeć!

Jeśli jesteś ciekawy jaka jestem na prawdę i jak wyglądają kulisy mojej pracy nad ilustracjami, zapraszam Cię serdecznie na mój Instagram, gdzie dzielę się swoją wiedzą i codziennością.